Tutaj jesteś: Święta i Uroczystości > Inne Święta i Uroczystości > Święta i Uroczystości w Polsce > Dzień kobiet, dzień kobiet, niech każdy się dowie!
Dzień kobiet, dzień kobiet, niech każdy się dowie!

Dzień kobiet, dzień kobiet, niech każdy się dowie!

Stopień trudności: umiarkowane
, specjalista Tipy.pl
 4.1/5 (17 ocen)
Oceń 
Czy Twojemu mężczyźnie zdarza się zapominać o takich datach jak 14 luty, 8 marzec czy dzień Twoich urodzin? Jeśli tak, nie masz się czym martwić - większość populacji męskiej nie zna tych dat, a jeśli nawet je zna, to są one dla nich zbyt błahe, żeby w ogóle zawracać sobie głowę. Zatem, co zrobić aby Twój mężczyzna NIE zapomniał w tym roku o Dniu Kobiet? Najprościej i najskuteczniej będzie mu jakoś subtelnie o tym przypomnieć. Poniżej przedstawiamy sposoby na “delikatne” przypomnienie wszystkim Panom o zbliżającym się święcie.
Rzeczy, których potrzebujesz:
ulotki związane z Dniem Kobiet, artykuły itp, zaprzyjaźniony sąsiad lub dobry znajomy Twojego chłopaka
1
Ulotki, artykuły - wszystko związane z Dniem Kobiet 

Znajdź jakieś artykuły w prasie na temat Dnia Kobiet lub ulotki z promocjami obowiązującymi w ten dzień. Im bliżej do Dnia Kobiet, tym więcej będzie takich materiałów. Rozłóż je w różnych miejscach w domu - na biurku, przy którym pracuje, na stole w jadalni i we wszystkich miejscach, w których On zwykle przebywa. Powinno ich być sporo (nie jedna czy dwie). Prawdopodobnie, nawet jeśli podsuniesz Mu pod nos czasopismo otwarte na stronie z artykułem na temat “Co kupić swojej żonie na Dzień Kobiet”, nie zwróci on na nie żadnej uwagi - chyba że przesunie na bok, ponieważ będzie mu przeszkadzało. Właśnie z tego powodu powinnaś ulotki i artykuły umieścić w wielu miejscach. Im będzie ich więcej - tym większe prawdopodobieństwo, że w końcu zauważy.
2
Śpiewaj piosenkę “Dzień kobiet, dzień kobiet, niech każdy się dowie!” 

Nie śpiewaj mu jej do ucha, aby go przypadkiem nie zirytować - byłoby to katastrofalne z punktu widzenia przyszłych niespodzianek i całusów, których powinnaś oczekiwać. Śpiewaj cicho, jednak na tyle głośno, aby mógł usłyszeć słowa i melodię. Melodie szybko wpadają w ucho i jak dobrze pójdzie to po takiej porannej przyśpiewce, piosenka ta będzie mu chodziła po głowie przez cały dzień.
Romantyczny prezent dla faceta
Jak zrobić nadzienie do pączków?
Jak zrobić oponki serowe?
15 pomysłów na prezenty dla kobiet
Wskazówki
  • Pamiętaj! To ciągle zapominanie o ważnych dla Ciebie datach nie wynika absolutnie z braku zainteresowania ze strony Twojego mężczyzny Twoją osobą. Z pewnością On bardzo Cię kocha, szanuje i ceni, jednak jest po prostu mężczyzną. Oni tacy są, nie da się ich zmienić w żaden sposób. Uczucia swoje niechętnie okazują, a przynajmniej nie w taki sposób w jaki byśmy chciały. Zatem nie miej do niego pretensji, jeśli zdarzy mu się zapomnieć.
strona 1 z 3następna >
Przeczytaj teraz: Prezenty na Dzień Kobiet
 4.1/5 (17 ocen)
Oceń 
  • Komentarze Tipy.pl (1)

Nie będzie widoczny na stronie
 
hubert - 2014-03-07
Hmm... niezłe sposoby... Mnie moja "koleżanka" podesłała link z promocją na DZIEŃ KOBIET w Poradni Chorób Stopy w Warszawie, żebym przypadkiem nie zapomniał ;P
Trudno wyobrazić sobie spotkania przy rodzinnym stole bez drożdżowego ciasta i herbaty z cytryną. Naszym faworytem...
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
Dzień Kobiet jest dniem w którym panowie składają życzenia wszystkim znajomym paniom. Zwyczajowym podarkiem na tą...
Co można dać kobiecie 8 marca?
Dzień Kobiet jest dniem w którym panowie składają...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub