Tutaj jesteś: Komputery > Oprogramowanie Komputerowe > Oprogramowanie Freeware i Shareware > Darmowe programy do nauki języka niemieckiego
Darmowe programy do nauki języka niemieckiego

Darmowe programy do nauki języka niemieckiego

Stopień trudności: łatwe
, specjalista Tipy.pl
 3/5 (320 ocen)
Oceń 
Komputer warto wykorzystać nie tylko do rozrywki, ale także do nauki. Poniżej przedstawiam listę darmowych programów do nauki języka niemieckiego. Korzystając z nich sprawisz, że nauka nowych słówek nie tylko będzie przyjemniejsza, ale przede wszystkim bardziej efektywna.
1
Niemiecki 4
Niemiecki 4

Program umożliwia naukę niemieckich rzeczowników. Nauka odbywa się w formie testu – do podanych po polsku słówek dopisujemy ich niemieckie odpowiedniki. Wadą programu jest niewielka liczba słówek w bazie. Dodatkowo, program posiada prosty kreator listów.
2
Niemieckie Słówka 1.0
Niemieckie Słówka 1.0

Umożliwia naukę słówek w języku niemieckim. Posiada bogatą bazę: 2000 rzeczowników oraz 180 czasowników. Praca z programem możliwa jest w dwóch trybach: niemiecko-polskim (należy dopisać polskie odpowiedniki niemieckich słów) oraz polsko-niemieckim.
3
Niemieckie czasowniki nieregularne
Niemieckie czasowniki nieregularne

Lista wszystkich nieregularnych czasowników języka niemieckiego wraz z wyszukiwarką. Ułatwia kłopotliwe często opanowanie czasowników nieregularnych i ich form.
4
System TL+7.0.21 Lite
System TL+7.0.21 Lite - Słownik synonimów (niemiecki)

Darmowy słownik niemieckich wyrazów bliskoznacznych. Posiada bogatą bazę słów i zwrotów (ponad 30 tysięcy), wyszukiwarkę oraz przyciski z niemieckimi znakami specjalnymi, których nie da się wprowadzić z klawiatury.
strona 1 z 2następna >
 3/5 (320 ocen)
Oceń 

  • Komentarze Tipy.pl (1)

Nie będzie widoczny na stronie
 
Rousi - 2013-09-07
Bardzo przydatne ;)
Teraz jak chodzę do szkoły o kierunku "Opiekun Medyczny " to bardzo się mi to przyda gdyż słyszałam że w Niemczech bardzo chwalą Polskich opiekunów .
Więc ja z tych programów komputerowych do Nauki Niemieckiego na 100 % skorzystam i mam nadzieję że dobrze wypadnę na egzaminach z języka Niemieckiego .
Myślisz, że o Wielkanocy wiesz wszystko? Najprawdopodobniej się mylisz. Istnieje wiele różnych zwyczajów i tradycji...
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
Matematyka jest zmorą niejednego ucznia. Kiedyś stresująca i niezrozumiała, dziś może być nauczana na wiele ciekawych...
Darmowe programy do nauki matematyki
Matematyka jest zmorą niejednego ucznia. Kiedyś stresująca...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub