Tutaj jesteś: tag > Co jeść żeby mieć siłę
Tag Co jeść żeby mieć siłę (1)
jajka
3.3750/5
Co jeść, żeby mieć więcej energii?
redaktor: healther, ekspert Tipy.pl
Czasami każdy z nas potrzebuje zastrzyku energii, podładowania baterii i czegoś na poprawę humoru. Są na szczęście produkty, które mogą nam w tym pomóc. Dostarczają one bowiem naszemu...   czytaj więcej »
Podobne porady
ryba dzwonki
5.0000/5
Na czym polega dieta przeciwzapalna?
redaktor: Judym, specjalista Tipy.pl
Uważa się, że większość popularnych chorób ma u swojego podłoża taki lub inny stan zapalny. Artretyzm, choroba zapalna jelit, astma, alergie, choroby serca, rak, choroba Alzheimera i...   czytaj więcej »
owoce
5.0000/5
Jakie owoce są najzdrowsze?
redaktor: oskar2, specjalista Tipy.pl
Każdy z nas lubi owoce. Jednak nie każdy wyrobił w sobie nawyk spożywania ich regularnie. Jest to bardzo zalecane, żeby utrzymać stan naszego zdrowia na dobrym poziomie. Już od dziecka...   czytaj więcej »
zielony koktajl z ananasem
3.3333/5
Jak zrobić zielony koktajl z ananasem?
redaktor: hugger, specjalista Tipy.pl
Mówi się, że gdy raz się go spróbuje, to zielony koktajl zostanie z Tobą już na zawsze. W zależności od tego jakie składniki ze sobą połączysz możesz otrzymać różne smaki. Tutaj proponuję...   czytaj więcej »
szczupła sylwetka
4.5000/5
Jak schudnąć nie stosując diety?
redaktor: Joginka, specjalista Tipy.pl
Żeby zrzucić kilka zbędnych kilogramów wcale nie trzeba stosować drakońskiej diety. Wystarczy kilka dobrych nawyków i zmiana stylu życia, a wskazówka wagi będzie pokazywać coraz mniejsze...   czytaj więcej »
warzywa
4.6000/5
Jak objawia się niedobór witaminy B12?
redaktor: oskar2, specjalista Tipy.pl
Witamina B12 odgrywa bardzo ważną rolę w naszym organizmie. Reguluje wiele ważnych funkcji. Między innymi uczestniczy w reakcjach metyzacji, które są niezbędne do przemiany węglowodanów,...   czytaj więcej »
5.0000/5
Dlaczego warto jeść amarantus?
redaktor: dianawas, specjalista Tipy.pl
Amarantus, inaczej szarłat, to roślina rodem z Ameryki Południowej, która ostatnimi laty robi coraz większą karierę na rynku spożywczym. W sklepach króluje przede wszystkim jego wersja...   czytaj więcej »
dieta, pomidory
/5
Dieta Pięciu Przemian - zasady
redaktor: interion, specjalista Tipy.pl
W chińskiej diecie Pięciu Przemian (wody, ziemi, ognia, drzewa i metalu) najważniejsze są produkty naturalne, różnorodne i lekkostrawne.   czytaj więcej »
5.0000/5
7 najgorszych pomysłów na śniadanie
redaktor: Amarant, specjalista Tipy.pl
Z pewnością wiesz, że jedzenie śniadania jest ważne dla twojego zdrowia. Jednak czy zdajesz sobie sprawę z tego, że to co zjesz będzie miało wpływ na resztę twojego dnia? Warto również...   czytaj więcej »
Dziecko nie chce jeść
5.0000/5
4 sposoby na lepsze odżywianie się
redaktor: domatorka, specjalista Tipy.pl
Niezdrowe rzeczy słyną z tego, że są dobre. Każdy choć raz był na diecie i wie jak trudno żyć na samych marchewkach. Tymczasem coraz częściej się zapominamy, a nasze jedzenie jest coraz...   czytaj więcej »

Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub